Selamat Hari Lahir Mimi!!!

Assalamualaikum....

Ehem ehem.....Dengan penuh semangat berkobar kobarnya saya nak post entry special buat Mimi....




SELAMAT HARI JADI....
SELAMAT HARI JADI....
SELAMAT HARI JADI....MIMI
SELAMAT HARI JADI....

"Semoga Mimi dimurahkan rezeki, dikurniakan anak anak yang soleh dan solehah, dicintai & disayangi suami dan hidup diberkati ALLAH S.W.T selalu. Akak doakan adik kesayangan akak nih bahagia dunia akhirat di samping suami dan anak anak nanti. Jadilah isteri yang solehah dan mama mithali kepada anak anak. Akak sentiasa doakan Mimi terus maju dan maju dalam hidup...Semoga kebahagiaan itu milik Mimi selamanya"

*sorry ye dik..akak curik pic awak jap*


Semoga dikurniakan iman yang sempurna,

akhlak yang terpuji, 
pekerti yang mulia,
umur yang bermanafaat,
rezeki yang halal,
ilmu yang berguna,
jodoh yang membahagiakan,
hidup yang dirahmati di dunia dan akhirat.


Lots of love,
Kak Mimie
muahhhhxxxx

21 comments:

  1. slmt hari lahir..smga sntiasa dimurahkan rezekinya..amin muaaaxx jgak..hihi ;)

    BalasPadam
  2. aaaaa maluuuunyeee~ehehe

    kak mimi...mekasehhh sgt2 sebab watkan entry khas untuk mimi ihihi
    dah 2kali dah ni akk watkan entry khas tuk mimi kan ;p

    mekaseh sgt2 kak PU..amin~
    moga doa kak mimi tu termakbul~ ^_~

    sayang akk! ^_^

    BalasPadam
  3. salam kenal. singgah sini terus follow. jom tukar link, citer dan pendapat. >_<

    BalasPadam
  4. happy birthday to mimie too. semoga dipanjangkan umur dan dimurahkan rezeki hendaknya :)

    BalasPadam
  5. wah..sweetnya
    selamat hari lahir buat mimi ^_^

    BalasPadam
  6. hepi besday buat MIMI...moga berbahagia selalu...

    BalasPadam
  7. happy belated birthday mimi.. semoga terus dimurahkan rezeki..

    cantik orangnya...

    BalasPadam
  8. Happy Birthday Mimi..

    Rasanya hari ni saja 3 orang punya besday :)

    BalasPadam
  9. mimi, sebenarnya kak ina pun xtau nak gtau tahi ulat tu camne, dah org2 tua duk sebut tahi ulat, kak ina pun ckp camntulah gak.. hihi

    BalasPadam

Terima kasih sudi tinggalkan komen.